Mieszkania pod klucz

Deco Service ma doświadczenie we współpracy z deweloperami w zakresie realizacji mieszkań pokazowych oraz wykończenia mieszkań pod klucz.

Jesteśmy otwarci i elastyczni w kwestii preferowanej przez Państwa formy współpracy – może to być realizacja prac zakontraktowanych przez dewelopera lub bezpośrednia obsługa klienta docelowego, którego deweloper kieruje do nas.

Współpraca z nami niesie ze sobą wiele korzyści, m.in.:

  • współpracę opieramy na 1 umowie, a co za tym idzie 1 gwarancji. Oznacza to, że wszystkie etapy pracy nad wnętrzem skupione są w jednym miejscu (począwszy od architekta, poprzez własne materiały, skończywszy na ekipie wykonawczej). Daje to Państwa klientom oraz Państwu duży komfort, gdyż jesteśmy jedynym podmiotem odpowiedzianym za finalny efekt.
  • umowy wynegocjowane z producentami materiałów, którzy od lat są naszymi dostawcami powodują, że nasza oferta jest wyjątkowo konkurencyjna.
  • tworzymy spersonalizowany katalog materiałów w oparciu o unikatowe kolekcje ceramiki. Jesteśmy w stanie zarezerwować serię ceramiki dla konkretnej inwestycji - seria taka nie powtórzy się u innego dewelopera.
  • dostarczamy wsparcie marketingowe na www (np. wizualizację mieszkań na www dewelopera zgodnie z ustalonym standardem), wykonujemy także sesje zdjęciowe na potrzeby marketingowe.

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę dla wskazanej inwestycji.

Zapraszamy do współpracy.