Mieszkania na wynajem

Wykończenie mieszkań pod wynajem to niezwykle prężnie rozwijający się segment, a Deco Service ma duże doświadczenie i wiedzę na temat tego, jakie są oczekiwania tego coraz bardziej wymagającego rynku.

Z naszych obserwacji wynika, że najemcy coraz częściej decydują się na wynajmowanie mieszkania przez kilka kolejnych lat, zatem oczekują wnętrza przyjemnego, komfortowego i o wysokim standardzie. Chcą się tu czuć jak w domu, dlatego wymagania stawiane osobom wynajmującym mieszkania są coraz wyższe. 

Zresztą funkcjonalne i komfortowe wnętrze to pewność pozyskania najemcy na dłuższy czas, gdyż będzie miał on dużą barierę przed opuszczeniem takiego mieszkania. A to oznacza dla nas stabilnego klienta, dłuższą umowę najmu, a w dalszej perspektywie oszczędność czasu i pieniędzy, bo poszukiwanie nowego najemcy zawsze generuje koszty. 

Dlatego tak ważna jest decyzja, jak przygotować nieruchomość pod wynajem i w co ją wyposażyć, aby  w ramach racjonalnego budżetu stworzyć „produkt” idealny.

Dlaczego my?

Od ponad 6 lat prowadzimy prace wykończeniowe mieszkań pod wynajem, a naszym sukcesem jest fakt, iż zrealizowane przez nas nieruchomości wynajmują się zaledwie w kilka dni od wystawienia oferty.

Dlaczego warto powierzyć nam wykończenie wnętrza pod wynajem? Oto kilka powodów:

Jakość i trwałość

Materiały, których używamy do wykończenia wnętrz, to najlepsze światowe marki (m.in. hiszpańska glazura Aparici, włoska armatura Paini, duńskie farby Flugger). Wybraliśmy te marki, gdyż charakteryzują je: wysoka jakość, estetyka oraz trwałość – tak istotne w przypadku mieszkań na wynajem, w których zużycie materiałów jest znacznie szybsze.

EKONOMICZNOŚĆ

Oszczędność kosztów w trakcie użytkowania mieszkania ma duże znaczenie dla najemców. Dlatego stosujemy rozwiązania, które przekładają się na niższe miesięczne koszty wynajmu, np. dwufazowa armatura Paini gwarantująca niższe zużycie wody, oświetlenie energooszczędne czy farby, które można zmywać i które na długo utrzymują nasycony kolor.

SERWIS KONSERWATORSKI + SESJA FOTO

Sesja fotograficzna, z której zdjęcia można umieścić na www celem prezentacji mieszkania oraz serwis konserwatorski GRATIS przez 1 rok to dodatkowe usługi, które oferujemy w ramach współpracy. Serwis konserwatorski zapewni Państwu komfort, gdyż zajmiemy się usunięciem ewentualnych usterek, które pojawią podczas pierwszego roku użytkowania nieruchomości.

R4R – READY FOR RENT

Oddajemy do Państwa dyspozycji kompletnie urządzone mieszkanie, gotowe do wynajęcia już następnego dnia po zrealizowaniu przez nas usługi. Mieszkanie jest umeblowane (meble stałe, np. zabudowa kuchenna, łazienkowa, szafy wnękowe oraz meble przenośne), wyposażone w sprzęt AGD oraz oświetlenie.

Zobacz, co obejmuje standard wykończenia R4R. Pobierz PDF

Oto nasze przykładowe realizacje: