Pozostałe pakiety wykończeniowe

Jesteś miłośnikiem stylu retro? A może stawiasz na minimalizm?
Albo po prostu potrzebujesz szybko i sprawnie, a jednocześnie w dobrym standardzie
wykończyć mieszkanie na wynajem?

Pakiet Retro


Pakiet Retro dedykowany jest miłośnikom eklektycznych aranżacji, nadając  nowoczesnym wnętrzom przytulności i niepowtarzalnego charakteru. Kolekcja kafli Araprici Retro zainspirowana jest ręcznie robioną ceramiką o neutralnych i spokojnych  kolorach ziemi.
 

pobierz katalog

Pakiet R4R


W ramach pakietu R4R (Ready for Rent) sprawnie przygotujesz mieszkanie na wynajem. Wiemy doskonale, jak przygotować nieruchomość na wynajem i w co ją wyposażyć, aby w ramach racjonalnego budżetu stworzyć „produkt” idealny.

pobierz katalog

Pakiet Nordic


Pakiet Nordic to rozwiązanie dla tych, którzy stawiają na wyrazisty akcent kolorystyczny. Energetyczne kolory wniosą do wnętrza świeżość, energię, dynamizm. To idealne dopełnienie stylu minimalistycznego.

pobierz katalog

Pakiet Luxury


Pakiet Luxury to luksus we współczesnej odsłonie. Powierzchnie na wysoki połysk w połączeniu z wysmakowanymi dodatkami tworzą wnętrze pełne przepychu, ale nie pozbawione nonszalancji.
 

pobierz katalog

Pakiet Terre


Pakiet Terre powstał z inspiracji kulturą śródziemnomorską. Stonowane kolory ziemi, prostota, a jednocześnie elegancja kolekcji Terre dla tych którzy cenią rustykalny, ciepły wystrój wnętrz.

pobierz katalog

Pakiet Hydraulic


Płytki z kolekcji Hydraulic są dekoracją samą w sobie. Geometryczne lub kwiatowe wzory uczynią wnętrze oryginalnym i nietuzinkowym. To propozycja dla wnętrz, których właściciele lubią się wyróżniać.

pobierz katalog

A jeśli szukasz własnego, niepowtarzalnego pomysłu na wnętrze, jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Zaaranżujemy Twoje wnętrze w zgodzie z Twoją osobowością, preferencjami i planowanym budżetem.
Od pierwszych chwil poczujesz się tu „jak w domu”.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację z architektem.