Dni Warszawy - wyjątkowa plenerowa impreza branży mieszkaniowej

W terminie 11-12 czerwca mieszkańcy stolicy będą mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu – Dniach Warszawy.

Dni Warszawy to targi mieszkaniowe, podczas których  uczestnicy eventu  będą mogli rozwiać swoje wątpliwości w prawnika, architekta czy finansisty niezależnie od tego, czy planują zakup własnego „M”, czy już je wykańczają. Będzie można także zapoznać się z ofertą banków, dostawców prądu czy usług multimedialnych.

Ale prezentacja wystawców oraz spotkania z ekspertami to nie wszystko. Organizatorzy zadbali o to, aby Dni Warszawy stały się ważnym wydarzeniem kulturalnym. Nie zabraknie tu zatem koncertów, spektakli teatralnych, będzie kino letnie, strefa relaksu, targów śniadaniowych, a dla najmłodszych Strefa  Młodego Warszawiaka. Sceneria Pól Mokotowskich, gdzie będą odbywać się Dni Warszawy, z pewnością sprzyjać będzie wysokiej frekwencji.

Już teraz – w imieniu organizatorów – zapraszamy Państwa na Dni Warszawy – mówi Jarosław Dziliński ze Wzorcowni Wnętrz.

- Będziemy jednym z wystawców, a nasza oferta oraz przygotowane atrakcje z pewnością zainteresują Państwa. Wierzymy, że Warszawa jest niezwykle przyjaznym miejscem do życia, a z pomocą naszą oraz innych wystawców będą mogli Państwo urzeczywistnić swoje plany związane z zamieszkaniem w swoim własnym „M”.