Dni Warszawy - wyjątkowa impreza plenerowa branży mieszkaniowej

W dniach 11-12 czerwca mieszkańcy stolicy mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu – Dniach Warszawy.

Dni Warszawy to targi mieszkaniowe, podczas których uczestnicy eventu mogli zasięgnąć opinii u prawnika, architekta czy finansisty na temat zakupu własnego „M” oraz wszelkich zagadnień związanych z remontem czy wykończeniem mieszkania. Mogli także zapoznać się z ofertą banków, dostawców prądu czy usług multimedialnych.

Ale prezentacja wystawców oraz spotkania z ekspertami to nie wszystko. Organizatorzy zadbali o to, aby Dni Warszawy stały się ważnym wydarzeniem kulturalnym. Nie zabrakło tu zatem koncertów, spektakli teatralnych, było kino letnie, strefa relaksu, targów śniadaniowych, a dla najmłodszych Strefa Młodego Warszawiaka. Sceneria Pól Mokotowskich, gdzie odbywały się Dni Warszawy, sprzyjała wysokiej frekwencji.

- Mieliśmy przyjemność być jednym z wystawców, a nasza oferta oraz przygotowane atrakcje wzbudziły duże zainteresowanie - mówi Jarosław Dziliński z Deco Service. - Nawiązaliśmy relacje z partnerami handlowymi, ale przede wszystkim mieliśmy okazję porozmawiać z Warszawiakami na temat ich planów, oczekiwań, marzeń związanych z mieszkaniem w stolicy. To dla nas niezwykle cenne doświdczenie.