O nas

Całkowicie nowy standard na rynku aranżacji i wykończenia mieszkań

Specjalizujemy się w projektowaniu i aranżacji wnętrz. Oferujemy kompleksowe rozwiązania począwszy od projektu, poprzez najwyższej jakości materiały aż do prac wykończeniowych. Dzięki takiej zintegrowanej usłudze zachowujemy niezwykle korzystne ceny.

Postaw na indywidualny styl i nie przepłacaj

Nie posługujemy się katalogami oferującymi powszechnie dostępne materiały od popularnych producentów. W nas klient może wybierać z unikalnych kolekcji światowych producentów, co sprawi, że Twoje wnętrze będzie wyjątkowe i niepowtarzalne.

Dobra i zagrana ekipa to podstawa

Nasze ekipy to sprawdzeni i doświadczeni fachowcy, którzy pod czujnym okiem architekta zrealizują Twoje marzenie o pięknym i niepowtarzalnym wnętrzu. Doskonale znamy materiały, na których pracujemy, bo wykorzystujemy je od lat, dlatego praca postępuje szybko i sprawnie.

Realizacja projektu w dobrych rękach

Dzięki temu, że wszystkie etapy pracy nad wnętrzem skupione są w jednym miejscu, kontrolujemy i optymalizujemy cały proces. Daje to klientowi duży komfort, gdyż jesteśmy jedynym podmiotem odpowiedzialnym za finalny efekt.

Gwarancja

Jesteśmy pewni jakości materiałów, które wykorzystujemy oraz wysokiego standardu prac wykończeniowych, dlatego oferujemy roczną gwarancję na wykonane prace, a dodatkowo klient może zdecydować się na wykupienie gwarancji na kolejne lata.